Z CYKLU „SzaZa ZapraSza” (Festiwal Singera 2011)
KONCERT SOLO – PAWEL SZAMBURSKI (Klarnety, Mandolina)
SOBOTA, 03.09.2011, GODZ. 16.00
Paweł Szamburski
Paweł Szamburski
klarnecista, muzyk improwizujący. Jest założycielem i
liderem zespołu Meritum. Udziela się w wielu projektach muzycznych,
m.in.: Tupika, Heliogabal, Galimadjazz Trio, Cukunft, Bauagan, Meoma.
Prowadzi także autorski cykl imprez „Djazzpora”, gdzie prezentuje
współczesną muzykę improwizowaną oraz sztukę wizualną. Współpracował
m.in. z takimi artystami jak: Tomasz Stańko, Mikołaj Trzaska, Raphael
Rogiński, Kuba Kossak, Michał Górczynski, Josquen Roset i Norbullo.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz