sobota, 3 września 2011

Z CYKLU „SzaZa ZapraSza” (Festiwal Singera 2011)

KONCERT SOLO – PAWEL SZAMBURSKI (Klarnety, Mandolina)

 SOBOTA, 03.09.2011, GODZ. 16.00

Paweł Szamburski

klarnecista, muzyk improwizujący. Jest założycielem i liderem zespołu Meritum. Udziela się w wielu projektach muzycznych, m.in.: Tupika, Heliogabal, Galimadjazz Trio, Cukunft, Bauagan, Meoma. Prowadzi także autorski cykl imprez „Djazzpora”, gdzie prezentuje współczesną muzykę improwizowaną oraz sztukę wizualną. Współpracował m.in. z takimi artystami jak: Tomasz Stańko, Mikołaj Trzaska, Raphael Rogiński, Kuba Kossak, Michał Górczynski, Josquen Roset i Norbullo.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz