W niedziele, 05.02.2012 bardzo serdecznie zapraszamy na koncert
The Warsaw Dixielanders
Zespół złożony ze świetnych
instrumentalistów gra tradycyjny jazz wywodzący się z Nowego Orleanu i
Chicago. W jego wykonaniu można posłuchać też świetnych polskich
standardów z lat 30' i 40' XX wieku lub tematów nawiązujących do tego
okresu jak choćby nieśmiertelny temat muzyczny z filmu Vabank Juliusza
Machulskiego.
Jurek "Kusy" Kuszakiewicz - trąbka / wokal
Edward Wiśniewski - klarnet / saksofony
Mariusz Wnuk - puzon
Ireneusz Kozłowski - kontrabas
Jerzy Więckowski - perkusja
zapraszamy serdecznie :)
wstep: 10 zl
Edward Wiśniewski - klarnet / saksofony
Mariusz Wnuk - puzon
Ireneusz Kozłowski - kontrabas
Jerzy Więckowski - perkusja
zapraszamy serdecznie :)
wstep: 10 zl
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz