niedziela, 5 lutego 2012

W niedziele, 05.02.2012 bardzo serdecznie zapraszamy na koncert

The Warsaw Dixielanders



Zespół złożony ze świetnych instrumentalistów gra tradycyjny jazz wywodzący się z Nowego Orleanu i Chicago. W jego wykonaniu można posłuchać też świetnych polskich standardów z lat 30' i 40' XX wieku lub tematów nawiązujących do tego okresu jak choćby nieśmiertelny temat muzyczny z filmu Vabank Juliusza Machulskiego.
  
Jurek "Kusy" Kuszakiewicz - trąbka / wokal
Edward Wiśniewski - klarnet / saksofony
Mariusz Wnuk - puzon
 Ireneusz Kozłowski - kontrabas
Jerzy Więckowski - perkusja

zapraszamy serdecznie :)

wstep: 10 zl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz