niedziela, 15 kwietnia 2012

Juz dzisiaj, w niedziele, 15.04.2012, od godz 20:30 zapraszamy bardzo serdecznie na koncert:


KOCIN TRIO

Maciej „Kocin” Kociński - saksofony

Andrzej Święs - kontrabas

Krzysztof Szmańda ­- perkusja



To projekt będący wynikiem długoletniej i bardzo owocnej współpracy znakomitych muzyków. Jako kwartet SOUNDCHECK mają na koncie kilka wspólnie nagranych płyt, które uzyskały bardzo dobre recenzje w Polsce i za granicą. Wspólnie zdobywali nagrody na krajowych i zagranicznych konkursach jazzowych. Więcej informacji na temat kwartetu uzyskać można na stronie www.soundcheck.pl .Można tam także zapoznać się z ideami muzycznymi dotychczas nagranymi na czterech płytach CD.

Równolegle do macierzystego składu, artyści koncertują także w zespole pomniejszonym o instrument harmoniczny. Wszystkie wykonywane przez nich kompozycje są autorstwa Kocina Kocińskiego ,który już dwukrotnie został nominowany do FRYDERYKA jako jazzowy kompozytor roku (2011 i 2012). Muzycy wychodzą poza ramy muzyki jazzowej, łączą elektronikę z instrumentami akustycznymi , muzyce często towarzyszą multimedia . Otwartość kompozycji ,wszechstronne muzyczne wykształcenie oraz wspólna pasja sprawiają, że projekt ten jest wyjątkowy.

Gorąco polecamy.

Wstep: 10 zl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz