czwartek, 10 maja 2012

Dzisiaj, w czwartek, 10.05.2012, godz. 20:30 zapraszamy na improwizowany jazz 

Koncert "TRIO" (Dickaty/Szpura/Wójciński)  



The First Time Together As a TRIO...

Paweł Szpura - Drums
Ksawery Wójciński - Bass
Ray Dickaty - Saxophones

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz