poniedziałek, 2 lipca 2012

Drodzy Goscie!!!! 29. Lipca wystapi u nas w ramach trasy koncertowej zespolu HIGH DEFINITION gwiazda swiatowego formatu, ktora grala m.in. z Billy Cobham, Bruce Springsteen, Charles Mingus, Horace Silver, Frank Zappa, Parliament, Jaco Pastorius.... jestesmy dumni ze wlasnie u nas wystapi pan RANDY BRECKER!!!! :) wiecej informacji w krotce


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz