poniedziałek, 3 września 2012

Festiwal Singera za nami:

dziekujemy wszystkim naszym gosiom za liczne przybycie, wszystkim wykonawcom za niezapomniane koncerty, dziekujemy organizatorom festiwalu za umozliwienie bycia ponownie Klubem Festiwalowym, dziekujemy wszystkim gosiom i artystom za wspolne spedzenie czasu i rozmowy!!

i na koniec chcielibysmy podziekowac zespolowi CUKUNFT, ktory wprowadzil nas wszystkich w niezapomniany trans!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz