poniedziałek, 10 grudnia 2012


Koncert "WOVOKA" 

(Chabiera/Rogiński/Rzepka/Szpura)

Czw. 20.12.12, g. 20:30

Drodzy goście, jesteśmy szczęśliwi, ze możemy zaprosić na ostatni koncert roku 2012, i to jeszcze jaki!!!

W czwartek, 20.12.2012, wystąpi na naszej scenie zespól, który po pierwsze, daje nam bardzo rzadko ta możliwość zobaczyć ich na scenie, a po drugie, który się składa z czterech osobowości, których nie trzeba już prawdopodobnie przedstawiać:

WOVOKA!!!

Mewa Chabiera - śpiew
Raphael Rogiński - gitara
Ola Rzepka - organy
Paweł Szpura - perkusja



Usłyszymy bluesy pochodzące z pierwszych nagrań terenowych / Muzyka czarnych Indian i Indian północno amerykańskich.


Bardzo serdecznie zapraszamy!!

Wstep: 15 pln

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz