czwartek, 2 stycznia 2014

Warsztaty plastyczne dla dzieci 
"Kropka w kropkę"

Sb. 04.01.2014, godz. 12:00-15:00
Wstęp Wolny! - Bez Zapisów


 Na ostatnich zajęciach powstały piękne gliniane ozdoby, podczas kolejnych będziemy pracować nad grafiką warsztatową. 

"Pewnego dnia postanowiłyśmy, że podzielimy się z innymi tym co w życiu wychodzi nam najlepiej…czyli kreatywnym podejściem do otaczającego nas świata. Chcemy zarażać wszystkich pasją do kultury i sztuki!" mówią prowadzące, absolwentki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Projekt „kropka w kropkę…” powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:) Podczas zajęć każdy uczestnik dowie się min. jak w twórczy sposób wykorzystać rzeczy z pozoru niepotrzebne, np. rolki po papierze toaletowym, kartonowe pudła, stare gazety czy plastikowe zakrętki. Chcemy dzięki temu nauczyć dzieci twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. 
Każde zajęcia są niepowtarzalne, a wykonane dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Celem naszych warsztatów jest rozwijanie umiejętności plastycznych, a także odkrycie talentów i możliwości jakie kryją się w każdym dziecku.
Chcielibyśmy, aby Kropka w kropkę... była pozytywną energią inspirującą innych do działania, a także przyjemnym akcentem w ferworze codziennego życia.

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot w 2012r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę. Współpracują również z: Marika Nowak- absolwentka Wydziału Rzeźby i Studium Pedagogicznego w Warszawie, Zuzanna Piętkowska- absolwentka Wydziału Malarstwa i Studium Pedagogicznego w Warszawie, Karolina Wójtowicz- studentka Wydziału Rzeźby w Warszawie.




Patroni medialni:



Wstęp wolny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz